معرفی شرکت چیادانه

شرکت چیا دانه تولید کننده خوراک ماهی قزل آلا سردابی در سال ۱۳۷۹ در استان چهار محال و بختیاری – شهرستان شهرکردتاسیس گردید و در سال۱۳۸۱ به بهره برداری رسید. این شرکت منحصراً به تولید خوراک ماهیان سردابی( قزل آلا) و خوراک دام وطیور در سال ۱۳۹۳ مشغول می باشد و با توجه به اینکه استان چهار — محال و بختیاری در مرتفع ترین نقاط رشته کوه های زاگرس واقع شده و دارای منابع آبی فراوان می باشد و سرچشمه های رودهای بزرگ مانند کارون -دز و زاینده رود از دل این استان می جوشد، دردره های این رشته کوه ها چشمه های فراوانی جاری می باشد و به طبع استعدادهای بالقوه ای جهت احداث مزارع پرورش ماهی قزا آلا سردابی وجود دارد . استعدادهای فوق به این استان امکان داده تا بیشترین حجم تولید ماهیان سردابی در سطح کشور را داشته باشد و این استان را تبدیل به قطب آبزی پروری کشور نموده است. در همین راستا آشنایی و تشخیص بازار مناسب و موقعیت سنجی دور اندیشانه مدیران شرکت و نیاز آینده جامعه عواملی بود که مدیران تصمیم گرفتند این شرکت انحصاراً خوراک ماهی قزاآلا سردابی تولید نماید و تجربه نشان داده که به صورت تخصصی کار کردن در یک زمینه امکان ایجاد بهره وری بیشتر و مطلوبیت فزاینده را در بر دارد ونتایج کار در همه سطوح عملیاتی کادر های دست اندرکارچشم گیر می باشد و در نتیجه با ارائه محصولی مناسب ،رضایت مشتریان را در پی خواهد داشت. هم اکنون این شرکت سالیانه ۶۰۰۰ تن خوراک ماهیان سردابی تولید می کند ، به دلیل اینکه سهام داران این شرکت خود دارای تعداد زیادی مزارع پرورش ماهی می باشند حجم زیادی از تولید شرکت در مزارع خود سهام داران مصرف می شود. هم اکنون خوراک تولید شده این شرکت به صورت پلت عرضه می شود .تکنولوژی و تجهیزات این شرکت از شرکت اندریز دانمارکو صنعت گران داخلی خریداری شده است و با توجه به نیاز بازار در آینده نزدیک تصمیم به توسعه و افزایش تولید به نصب تجهیزات اکسترودر جهت تولید خوراک معلق اقدام خواهد شد.

شرکت چیادانه با توجه به اینکه خود سهامداران دارای مزارع پرورش ماهی گسترده و متعدد می باشند و خوراک تولید شده را برای مصارف در مزارع خود تولید می کند سعی دارند خوراکی با کیفیت مطلوب تولید نمایند که موضوع فوق بهترین تضمین کیفیت تولیدات این شرکت می باشد . شرکت رشد دانه دارای گواهی ISO 22000:2005 و۹۰۰۱:۲۰۰۸ ISO می باشد و به دلیل تبادل تجربه بین مزارع و کارخانه نیروهای دست اندرکارشرکت مهارت و تخصص عملی و تئوری مناسب و ارزشمندی کسب نموده اند که هم اکنون این شرکت دارای کادر ماهر و مجرب می باشد.

سهامداران این شرکت عبارتند از: آقایان:هوشنگ اسلامی – اله بخش لایقی-بهنام احمدی که دارای مزارع وسیعی به صورت انفرادی و مشارکتی در استان چهار محال و بختیاری و استان های دیگر می باشند . خوراک تولید شده توسط این شرکت به دلیل اینکه در مزارع خود سهام داران مصرف می شود از کیفیت و مطلوبیت خاص برخوردار است.

واحد کنترل کیفیت وآزمایشگاه

پس از تهیه ی مواد اولیه و گذراندن آزمایشات مورد نیاز، مواد اولیه به میزان لازم طبق فرمولاسیونی که با توجه به نیازهای تغذیه ای دام، طیور و آبزیان تنظیم گردیده وارد چرخه تولید می شود. سپس خوراک تولید شده توسط پرسنل مجرب آزمایشگاههای کنترل کیفیت شرکت، آنالیز می شود و پس از گواهی تایید از طرف آزمایشگاه مجوز بسته بندی و عرضه به بازار مصرف را می گیرد. همچنین با توجه به دارا بودن مزارع و واحدهای پرورشی شرکت، خوراک تولید شده در این مزارع نیز به صورت تجربی تست گردیده و نتایج جهت بررسی و تغییرات لازم به شرکت ارسال می گردد.

واحد تولید

این واحد متشکل از سیستم پخت و پرس پلت شرکت و همچنین مجهز به میکسرهای مدرن با میکس و  یکنواختی بالای  ذرات  و  نیز  مجهز به  تکنولوژی اکسترودر  دو  شفت می باشد که این مجموعه دستگاهها  باعث تولید و عرضه محصولی با کیفیت  مطلوب می گردد .

واحد تحقیق و کنترل

شرکت رشد دانه با داشتن آزمایشگاه های اختصاصی کنترل کیفیت خوراک و نظارت دقیق بر مراحل تولیداز زمان ورود مواد اولیه تا خروج محصول تولید شده منطبق بر استانداردهای مورد تایید همراه با دانش فنی روز در جهت تامین نیازهای تغذیه ای مزارع پرورش ، خوراکی با شرایط و کیفیت مناسب تولید می نماید. تیم تحقیقاتی شرکت جهت ارائه خدمات به مشتریان و نیز تحقیق در زمینه کیفیت خوراک به صورت دوره ای به مزارع آنها سرکشی نموده و نظرات و پیشنهادات آنها را دریافت و بررسی می نماید.

گواهینامه ها و افتخارات

واحد بازرگانی وخدمات به مشتریان

این واحد با کنترل و بررسی تولید کنندگان مواد اولیه جهت استفاده در خوراک دام و طیور و آبزیان سعی در انتخاب بهترین واحد تولیدی از نظر کیفیت نموده و مواد اولیه مورد نیاز خود را از این تولید کنندگان تامین می نماید.این واحد متشکل از پرسنل متخصص و با تجربه جهت ارائه خدمات در سطح بالا و مشاوره در خصوص حل مشکلات مشتریان و نیز نظر سنجی جهت بهبود کیفیت و ارائه خدمات به مشتریان پایه گذاری گردیده است ، لذا به همین منظور نظرات آنها را از طریق حضوری و هم از طریق سایت شرکت دریافت نموده و پاسخگو می باشد.

    تماس 09120301696